Ako ima neko ko je je iz Vesterosa u Svedskoj i ko mi moze dati bilo kakvu informaciju o njoj molio bih da mi se javi …

Goran Todorovic
Batajnica , Srbija
batajabojs@hotmail.com

Print Friendly

1 KOMENTAR

  1. Ja vam svejedno saljem ove podatke obitelji koje sam pronasla u VÄSTERÅSu.Samo su oni pod tim prezimenom registrirani u tom gradu.

    Milan Jozic
    Mobil 073-999 44 06
    Rörverksgatan 108
    72479 VÄSTERÅS

    Milorad Jozic
    Tel. 021-14 01 49 ili Tel. 021-41 23 18
    7024
    72007 VÄSTERÅS

    Svejedno javite se.

    Kjara
    Njemacka
    kjara007@net.hr

  2. da znam za njih … Milan joj je ujak a Milorad je deda Marinin … majka joj se zove Mara … naime Maru i marinu nezes naci na netu zato sto sve imaju sakriveno ( tako je majka napravila) …. inace sigurno jos uvek zive u Vesterosu

    Marina nije udata ima tek 15 god. ali njena majka nezeli da ona sazna za mene u tome je ceo problem … zato ja i pokusavam da dodjem do Marine na neki nacin … mozda ima neki sajt skole ili tako nesto …
    u svakom slucaju hvala puno … nadam se da ce neko moci da mi pomogne

    Goran Todorovic
    Batajnica , Srbija
    batajabojs@hotmail.com

  3. Ja ako nesto uspijem naci javiti cu vam, ali evo moja draga prijateljica Zaklina vam je poslala neke podatke, pa mozda tu pronadjete Marinu.Ja vam zelim svu srecu.Pozdrav

    Kjara
    Njemacka
    kjara007@net.hr

  4. Ja vam saljem ove emailove od ljudi iz Svedske.Mozda vam netko od njih moze vise pomoci.

    Eminefendic, Cazim
    Vänersborg, Svedska
    cazim@tiscali.se

    Eminefendic Kajtazovic, Sabina
    vänersborg, Svedska
    s_eminefendic@hotmail.com

    Gafurovic, Orhan
    Norrköping, Svedska
    orhga172@student.liu.se

    Gazic, Alis
    Göteborg, Svedska
    gazicalis@hotmail.com

    Glavas, Svjetlana
    Jönköping, Svedska
    GlavasS@hotmail.com

    gustafsson, renata . joakim . leo
    vänersborg, Svedska
    renata.gustafsson@spray.se

    gvozdenac, zoran
    Örebro, Svedska
    zoran_gvozdenac@hotmail.com

    Hadzic, Hata
    Sundsvall, Svedska
    hadzic_hata@hotmail.com

    Hadziosmanovic, Edina
    Helsingborg, Svedska
    Edinaosekib@hotmail.com

    hadziosmanovic, elmir
    malmö, Svedska
    elmjess_hbg@hotmail.com

    Hadziosmanovic, Goran
    Gislaved, Svedska
    Goran.hadziosmanovic@gislavedfolie.se

    hasic, amira
    ljusdal, Svedska
    amira10@hotmail.com

    Hazbic, Emir
    Karlstad, Svedska
    emir.hazbic@varmland.tv4.se

    Hazbic, Nedimir
    Karlstad, Svedska
    Nescko@hotmail.com

    Hrnjic, Denis
    Linköping, Svedska
    denis@krntija.com

    Irma, Vunic
    Umeå, Svedska
    irmavunic@hotmail.com

    Isakovic (Zjajo), Zinajda i Emir
    Stockholm, Svedska
    zinajda.isakovic@comhem.se

    Jakesevic, Ivica
    Jajce, Svedska
    ivica_jakesevic@hotmail.com

    Jakesevic, Tomislav
    Nässjö, Svedska
    t_yamaha@hotmail.com

    Jasarevic, Sabahudin, Dino
    Malmö, Svedska
    dino.jasarevic@bolina.hsb.se

    jukanovic, Jelena
    BORÅS, Svedska
    jelena2@net.hr

    JULARDJIJA, ADNAN
    jajce, Svedska
    al_pacino_930@hotmail.com

    Julardzija, Safet
    Göteborg, Svedska
    safet380@hotmail.com

    Kalajdzic, Milos-Somi
    Jajce, Svedska
    milos958@yahoo.se

    Kapetanovic, Berina
    Trollhättan, Svedska
    berinak@hotmail.com

    Kapetanovic, Haris i Sanda
    Mölndal, Svedska
    haris.kapetanovic@comhem.se

    Kapetanovic, Nihad
    Porsgrunn, Norveska
    041288@student.hit.no

    Kapetanovic, Sabina
    Trollhättan, Svedska
    sabina_jc@yahoo.se

    Keljalic, Armin
    Hallsberg, Svedska
    armin_keljalic@hotmail.com

    Keljalic, Bernisa i Jasmin
    Hallsberg, Svedska
    akbj.keljalic.@tele2.se

    keljalic (sarajlic), edina
    helsingborg, Svedska
    edina.sarajlic@spray.se

    Keren, Amir
    sipovo, Svedska
    hirka@compaqnet.com

    Klaric, Blazena
    Falkenberg, Svedska
    blazena@everyday.com

    Klikic, Damir Zaklina Marino
    Linköping, Svedska
    damir.klikic@comhem.se

    Krak, Sedin
    Valdemarsvik, Svedska
    Shane54_87@hotmail.com

    Krak, Vernes
    Nödinge, Svedska
    Bosanac_91@hotmail.com

    Krnjic-Lizalovic, Amra
    Stockholm, Svedska
    amra.krnjic@afa.se

    Krslak, Djemal
    Oskarshamn, Svedska
    krslak@hotmail.com

    Kukuruzovic, Nekira
    Örebro, Svedska
    nekira_1@hotmail.com

    Kunic/Hajric, Fatima
    Halmstad, Svedska
    seherzada@msn.com

    Kurtalija, Adisa
    Malmö, Svedska
    Adi_@hotmail.com

    Kvrgic, Irena
    Örebro, Svedska
    Irena_k80@hotmail.com

    Ladan, Helena
    Göteborg, Svedska
    mala_slatka@net.hr

    Ladan, Ivona
    Gislaved, Svedska
    croatien_baby@hotmail.com

    ladan, mara
    varnamo, Svedska
    mara_ladan@hotmail.com

    LADAN, NATALIJA
    jajce, Svedska
    tetka-suxana@hotmail.com

    Ladan, Ruza
    Göteborg, Svedska
    ladanruza@hotmail.com

    Ladan, Smiljka
    Malmö, Svedska
    smiljkaladan@hotmail.com

    Ladan, Suzana
    Svedska
    suzana_ladan@hotmail.com

    ladan, Zvonimir
    nässjö, Svedska
    zvonimir_10@hotmail.com

    Leovac, Kata
    Hyltebruk, Svedska
    kata.leovac@telia.com

    Ljubez, Ida
    Stockholm, Svedska
    ida.piramida@chello.se

    Loncar, Muradif
    Landskrona, Svedska
    muradif.loncar@bredband.net

    MACAK, ZLATKO ,NERMA I ARIAN
    SÖDERKÖPING, Svedska
    macak_10@hotmail.com

    Madzo, Samir
    Hallsberg, Svedska
    Bogi_1966@hotmail.com

    MAKITAN, ANJA
    KARLSTAD, Svedska
    monlin72@hotmail.com

    MAKITAN, DANICA
    karlstad, Svedska
    anja@nedde.com

    Masic, Vjeko
    FALKENBERG, Svedska
    snjeza.vjeko@swipnet.se

    mesic, robert
    hallsb., Svedska
    robert.mesic@telia.com

    Milos, Marija
    Malmö, Svedska
    vlasicm@hotmail.com

    Mitric, Danijela
    Göteborg, Svedska
    danijela_jc@hotmail.com

    muhic, hamdo
    vrigstad, Svedska
    hamdo_muhic@hotmail.com

    Muslija, Dervis
    Oskarshamn, Svedska
    dervis_m@hotmail.com

    Omanovic, Amer
    Göteborg, Svedska
    papi2021@yahoo.com

    Omerspahic, Nadja
    Skillingaryd(JönKöping), Svedska
    NadjaO_86@hotmail.com

    Papic, Zdravko
    Västervik, Svedska
    zdravko.papic@swipnet.se

    Patrucic, Zdenko
    Vaxholm, Svedska
    p.zdenko@telia.com

    Pejkovic, Alan
    Uppsala i Sarajevo, Svedska
    alanpejkovic@hotmail.com

    PIPIC-RIBIC, ALMA
    Furulund, Svedska
    alma_pipic@hotmail.com

    Pondro, Izabelle,Edina,Edin
    Stockholm, Svedska
    pondro_emir@hotmail.com

    Popaja, Belma
    Malmö, Svedska
    pBella@hotmail.com

    Popara, Mirza
    Malmö, Svedska
    volvo_s82@hotmail.com

    Popovic, Ivan POP
    Växjö, Svedska
    ivan_pop@hotmail.com

    Pracalic, Mediha
    Cadenazzo (Vlasinje), Svicarska
    m.pracalic@bluewin.ch

    sabic, sanela
    Västerås, Svedska
    sanienelly@yahoo.se

    SAHMAN, SENAD
    KUNGSBACKA, Svedska
    sahmans@tele2.se

    Salcinovic, Amir
    Motala, Svedska
    trineska@hotmail.com

    sammardzic, gorang
    GÖTEBORG, Svedska
    goran.sammardzic@telia.com

    sehalic-modronja, amela
    norrköping, Svedska
    amela.modronja@hotmail.com

    Sklenar, Renato
    uppsala, Svedska
    hajduk08@hotmail.com

    Smoljan, Oliver
    Vänersborg, Svedska
    oliver.smoljan@telia.com

    Spahic, Faruk
    B-måla, Svedska
    sa_faruk@hotmail.com

    Spajic, Ivica
    Herrljunga, Svedska
    ivi_spajic@hotmail.com

    Spajic, Tomislav
    Borås, Svedska
    tomislav.spajic@gmail.com

    Suskic, Dino
    Oskarshamn, Svedska
    dino_suskic@hotmail.com

    Suskic, Jasmin
    Värnamo, Svedska
    jasmin_cober@hotmail.com

    TOKIC, velo
    Smögen/Kungshamn, Svedska
    velo.tokic@hotmail.com

    Turanovic, Ervin- Nuni
    Malmö, Svedska
    ervin_nuni@hotmail.com

    Vereget, Djevad
    Mariestad, Svedska
    sabira.vereget@bredband.net

    Vidoni, Dario
    Gislaved, Svedska
    grgavidoni@hotmeil.com

    Zaciragic, Indira
    Vasteras, Svedska
    indizac23@hotmail.com

    Zejnilagic, Merisa
    Värnamo, Svedska
    merisaz@hotmail.com

    Zejnilagic Buljusmic, Amela
    Malmö, Svedska
    amela@bolina.hsb.se

    Zejnilovic, Merima „mima“
    göteborg, Svedska
    merima1987@hotmail.com

    Zgonic,, Narcisa
    Malmö, Svedska
    nz@post.tele.dk

    Zjajo, Resad
    Hallsberg, Svedska
    zjajo@swipnet.se

    Zjajo, Aida
    Nässjö, Svedska
    lela_swe@hotmail.com

    Zjajo, Aldijana
    Stockholm, Svedska
    zaldijana@hotmail.com

    ZJAJO, AMELA
    Arvika (Banja Luka), Svedska
    edin.muftic@swipnet.se

    Zjajo, Ermin
    Stockholm, Svedska
    cirme_ja@hotmail.com

    Zjajo, Jasna i Keri
    Borås, Svedska
    jasna.zjajo@telia.com

    Zjajo, Resad
    Hallsberg, Svedska
    baisa_resad@hotmail.com

    Zjajo, Zinzana
    Örebro, Svedska
    zana555@hotmail.com

    Zjajo-Ljutic, Ilhana
    Norrköping, Svedska
    ilhana.ljutic@yahoo.se

    Zuna-Ajanovic, Fehko&Mesuda
    Vårgårda, Svedska
    Mesudaajanovic@hotmail.com

    Zuzic, Alma i Rasim
    Stockholm, Svedska
    zuzici@hotmail.com

    Crnoja, Ilija (ruto)
    Säffle, Svedska
    ilijacrnoja@hotmail.com

    ajanovic, jasenko
    smallandstenar, Svedska
    killler860@hotmail.com

    Armin, Keljalic
    Hallsberg, Svedska
    armin_keljalic2hotmail.com

    August, Ivona
    Geteborg, Svedska
    Bombona_jc@hotmail.com

    Badak rodj.Gazic, Alisa
    Göteborg, Svedska
    alisabadak@hotmail.com

    Basic, Dzeneta
    Karlskrona/Zenica, Svedska
    janetabas@hotmail.com

    Kjara
    Njemacka
    kjara007@net.hr

  5. Hvala vama.
    Pokusajte ponovo uci na sajt koji vam je Zaklina poslala, jer meni je veza sa sajtom uredu.Imate na sajtu i email adresu od sajta, pa im mozete pisati.Ako vam je tesko zbog jezika obratite se nekome na one email adrese koje sam vam poslala.Sigurno ce vam netko pomoci.Javite se ako vam bilo sta treba.Pozdrav.

    Kjara
    Njemacka
    kjara007@net.hr

  6. pokusacu opet , evo zvao sam prijateljicu u crnu goru ( preko msn-a i ona ulazi bez problema na sajt ) … a sto se jezika tice snalazim se nekako …
    i moram priznati da ste jako ljubazni

    Goran Todorovic
    Batajnica , Srbija
    batajaboys@hotmail.com

  7. Marina Jozic
    Informationen hämtas direkt från IDA. Är det fel i information som visas så ska Föreningsadministratören i föreningen kontaktas

    Namn: Marina Jozic
    Tröjnummer:
    Position: Back
    Födelsedatum: 1992-09-13
    Längd: 0
    Vikt: 0
    Moderklubb:
    Nuvarande klubb: Orresta Idrottsförening
    I klubben sedan: 2006-11
    Landskamper:
    Kommentar:
    Tidigare klubbar:

    Svenska Innebandyförbundet, Box 1047, 171 21 Solna,
    Sundbybergsvägen 9, Solna Tel: 08-27 32 50, fax: 08-82 22 14, E-post: info@innebandy.se

    komsija
    vasteras, svadska

  8. Komsija koliko vidim ti si iz vesterosa … ako nije problem posalji mi email ili mi ostavi svoj pa da probamo da stupimo u kontakt ako to nije problem … mozda se cak i poznajemo jer ja sam nekada ziveo u vesterosu

    Goran Todorovic
    Batajnica , Srbija
    batajaboys@hotmail.com

  9. nazalost nisam jos uvek uspeo nista da uradim malo je tesko doci do nje jer nemogu da dodjem do informacije kako da licno njoj posaljem email … sve ostale opcije su teske jer ona po svedskom zakonu do 16.e godine nemoze dobiti nikakvu iformaciju preko drugih ( nesme niko da joj kaze za email ) nego prvo kontaktiraju majku , a tu onda nastaje moj problem.Zbog toga jos uvek pokusavam da nadjem nekoga ko je poznaje licno ili njen email da mogu da joj pisem i stupim u kontakt sa njom licno

    Goran Todorovic
    Batajnica , Srbija
    batajaboys@hotmail.com

  10. Sanela nemogu ti opisati kako si me obradovala kada sam video tvoju poruku … molim te ako imas MSN ili skype da razgovaramo malo jer ocigledno da si u nekakvom kontaktu iliznas nesto vise o Marini pa bih voleo da se cujemo
    Nadam se da ces pristati
    VELIKI pozdrav

    Goran Todorovic
    srbija
    batajaboys@hotmail.com

  11. Ja ne poznajem Marinu niti imam s njom kontakt, ali moram priznati da mi je malo cudno sto si napisao da nitko ne smije kontaktirati Marinu samo preko njene mame ??
    Marina nema zasticen identitet, niti je ista sakriveno. Njena adresa stoji javno na stranici za informacije. Nego ti treba da sjednes da napises pismo svojoj kcérki. Nemas sta izgubiti, ako je to tvoja kcerka. Sretno!

    sanela
    sweden

  12. Sanela molim te kazi mi koja je to javna stranica jer ja nemogu nikako da pronadjem , to je ta adresa na kojoj sam i ja nekada ziveo , na facebook-u sam je trazio ali nemogu je ni tamo naci … nasao sam nekoliko Marina ali neznam koja je od njih ona … sto se tice toga da je nesme niko kontaktirati to je malo duza prica … ustvari koga god da sam kontaktirao ( a veruj mi da sam tel. zvao njenog nastavnika , svestenika u tom gradu … ) niko nije zelo da joj prenese poruku jer su se bojali ( kazu nesmeju to oni da urade po zakonu ) … trazio sam na eniro.se tamo je nema , a kada sam video da si mi napisala adresu odusevio sam se , pomislio sam da je mozda poznajes … pismo nevredi da pisem jer ce to majka ili baba da uzmu pre nego sto dodje u njene ruke ( mislio sam i o tome ) … zato te jos jednom molim ako nije problem da mi kazes koja je to Marina na facebook-u i koja je to javna stranica… veliki pozz

    Goran Todorovic
    Batajnica Srbija
    batajaboys@hotmail.com

  13. Na zalost nisam uspeo , slao sam poruke njenim drugaricama iz kluba ali mi nijedna nije htela odgovoriti … na netui FB nemogu nikako da je nadjem … ti si pronasla adresu , a meni nikako to ne polazi za rukom … molim te ako mozes da mi posaljes sajtove gde si je ti pronasla na na netu … ili ako ti nije problem posalji mi tvoj MSN ili email adresu da bi smo lakse komunicirali …
    unapred hvala

    Goran Todorovic
    Srbija

  14. From: amanda.hjorth@tele2.se
    Medium riskYou may not know this sender.Mark as safe|Mark as junk
    Sent: Fri 1/23/09 11:43 AM
    To: batajaboys@hotmail.com
    varför skickar du till mig!? sluta!

    On Fri, 23 Jan 2009 09:21:39 +0100
    „Goran“ wrote:
    > Kan du skicka med småbåtshamn Joziæ och berätta för
    >henne att vi hör
    >
    >
    >För att kontakta den som skickade mailet använd följande
    >adress: batajaboys@hotmail.com
    > Avsändarens ip-nummer: 79.175.109.241

    Re: Mail från goran skickat via laget.se‏
    From: amanda.hjorth@tele2.se
    Medium riskYou may not know this sender.Mark as safe|Mark as junk
    Sent: Fri 1/23/09 11:42 AM
    To: batajaboys@hotmail.com
    asså sluta skicka till mig! jag vill inte se er på bild tack!

    On Fri, 23 Jan 2009 09:31:48 +0100
    „goran“ wrote:
    > http://img300.imageshack.us/my.php?image=samaromej3.jpg
    >
    >
    > till den bild vi Mara Joziæ och jag
    >
    >
    >För att kontakta den som skickade mailet använd följande
    >adress: batajaboys@hotmail.com
    > Avsändarens ip-nummer: 79.175.109.241

    Ovo su bile samo dve kopije poruke koje sam dobio od njene drugarice iz kluba … ali ok ako sumnjas nesto ( mada nerazumem sta ) ok je , nije problem valjda cu jednom uspeti da naidjem na nekoga ko ce mi pomoci
    Drugarski pozdrav

    Goran Todorovic
    Srbija

  15. sanela
    sweden

    pronasao sam Marinu na FB … ali sam usao preko sinovog naloga … mene je ocigledno blokirala … 🙁 … pokusavam da stupim u kontakt sa njom preko njihovog naloga … samo ona nista ne odgovara ali nije ni odbila poziv za prijateljstvo … nadam se da ce jednoga dana pozeleti da nas upozna …

    Goran Todorovic
    Batajnica , Srbija
    batajaboys@hotmail.com

  16. Postovani,Harise,
    posto sam veliki postovaoc muzike koju ste svirali ti i tvoja grupa Bambinosi,a tada sam isao jos u skolu i slusao Tup-tup pokojnog Minimaxa gde je pesma Oci tvoje garave bila pravi hit,interesuje me da li jos uvek cuvas snimke ove grupe i taj album koji smo porucivali preko narudzbenica i da li mozes da mi bar nekako dostavis ovu pesmu,ako nemas celi album.Do groba zahvalan Pera.

    petar dimitrijevic
    vranje,srbija
    pera017@verat.net

POSTAVI ODGOVOR