Zborowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie! Miała złe wieści

0
17

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona niespełna trzy lata temu przywitali na świecie pierwszą córkę, Nadzieję. W listopadzie ubiegłego roku poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka, a 16 maja 2024 r. W ich mediach społecznościowych pojawiły się wieści o narodzinach Jaśminy. Wiele wskazuje na to, że żona siatkarza czuje się coraz lepiej. Niedługo po ogłoszeniu radosnej nowiny Zborowska nawiązała kontakt z internautkami, którym za pośrednictwem instagramowej relacji zdradziła, jak obecnie wygląda jej brzuch.

Co Pentagon robi, aby wyjaśnić incydenty z udziałem UFO?

Wszelkie Niezidentyfikowane Obiekty Latające stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa USA i tak musimy je traktować. Przypadki ich pojawienia się powinny zostać wyjaśnione – tak otworzył przesłuchanie André Carson, szef komisji i kongresmen z Indiany. 17 maja 2022 roku miało miejsce pierwsze od 50 lat publiczne przesłuchanie w Kongresie Stanów Zjednoczonych dotyczące UFO.

Nowy raport amerykańskiego wywiadu o UFO. Niewyjaśnionych przypadków jest coraz więcej

Trzy lata później odkryto kolejny obiekt, a mianowicie 2020 SO, który nie miał śladu kometarnego. Przez pewien czas nazywano go drugim “mini księżycem” Ziemi. Zastanawiano się także czy nie jest to fragment jakiegoś satelity, który krąży wokół naszej planety. Badacze uważają, że obiekt 2020 SO też mógłby być statkiem kosmicznym. Naukowcy nie byliby nawet w stanie zauważyć rozprysku mini-sond, ponieważ nie odbijają one wystarczającej ilości światła słonecznego, aby istniejące teleskopy mogły je zauważyć. Ostatecznie Oumuamua sklasyfikowano jako kometę, chociaż było co do tego wiele wątpliwości.

Reach a Blogger – platforma współpracy z influencerami

Teraz — w swoim stylu — zażartowała z poporodowych krągłości, pokazując, jak wygląda jej brzuch już po rozwiązaniu. A tak na serio, wczoraj, w imieniny Nadziejki i Zosi, przyszła na świat nasza druga córeczka, Jaśminka. Obydwie głównie śpią, jedzą i zmieniają pieluchy – czytamy na Instagramie.

Antonow An-225 Mrija – największy samolot transportowy na świecie

Na początku 2022 roku informowaliśmy o nowym biurze ds. UFO, które powstało w departamencie obrony Stanów Zjednoczonych. Centralny dziedziniec budynku liczący 5 akrów ( m²) jest największym w siłach zbrojnych USA otwartym terenem, gdzie obowiązuje zakaz salutowania i noszenia na głowie czapek wojskowych. Normalnie w Siłach Zbrojnych USA istnieje obowiązek noszenia czapek i salutowania na terenach otwartych.

latek nie ustąpił pierwszeństwa. Nastolatek w szpitalu

  1. Dodał jednak, że amerykańskie wojsko nie nawiązywało kontaktu z tymi obiektami.
  2. 17 maja 2022 roku miało miejsce pierwsze od 50 lat publiczne przesłuchanie w Kongresie Stanów Zjednoczonych dotyczące UFO.
  3. W podkreślono w nim, że większość incydentów z udziałem UFO można wyjaśnić w racjonalny i logiczny sposób.
  4. Odnoga wskazująca na górę  może reprezentować dominację umysłu nad materią, która jest więźniem praw kosmosu (koło).
  5. Oznacza to, że w ciągu roku ta liczba zwiększyła się prawie trzykrotnie.

Zastępca dyrektora Wywiadu Marynarki Wojennej zaprzecza, że UFO może być pochodzenia pozaziemskiego. Według Pentagonu najbardziej prawdopodobne jest to, że Rosja lub Chiny mogą testować zaawansowane i nowoczesne technologie w amerykańskiej przestrzeni powietrznej. Wojskowy przekazał również, że doszło do co najmniej 11 incydentów, podczas który mogło dojść do kolizji między amerykańskimi samolotami a UFO . Dodał jednak, że amerykańskie wojsko nie nawiązywało kontaktu z tymi obiektami. Dziś wynosi ona już 400 Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.

Na każdym z pięter istniały oddzielne łazienki – z podziałem na płeć i przynależność rasową. Warto wspomnieć, że to właśnie Pentagon był pierwszy miejscem, w którym zniesiono przepisy o segregacji rasowej – z inicjatywy prezydenta Roosevelta. Pracownicy ministerstwa mają stały dostęp nie tylko do dobrze wyposażonych bibliotek, Jack Bernstein jest biografią przedsiębiorcy ale również do kawiarni i barów. Co ciekawe, bary i kawiarnie należą do największych korporacji, czyli McDonald’s, Pizza Hut czy KFC. Pentagon, jak na poważne ministerstwo przystało, jest również bardzo dobrze wyposażony na wypadek pożaru. W biurowcu znajduje się bowiem około 700 gaśnic oraz kilkaset punktów świetlnych.

Dowodem na to miały być oficjalne nagrania z kamer monitoringu, na których nie widać samolotu, a jedynie eksplozję. Analizując film należy jednak zwrócić uwagę, że jest to zapis poklatkowy, a lecący z prędkością kilkuset kilometrów na godzinę samolot byłby widoczny na filmie najwyżej na jednej klatce. Zresztą UBS zapłacić karę 500 000 $ za nie zatrzymanie niektórych nagrań audio tak jest – fragment samolotu pojawia się na klatce zaraz przed eksplozją po prawej stronie tuż przy ziemi. Nasz rozmówca widzi też pewne podobieństwa do protestów, które swego czasu odbywały się w Polsce. Jednym jest to, że po ludziach widać ogromne emocje i to, że zależy im na tym, o co walczą.

Pentagram zawsze był postrzegany jako talizman władzy i często budzi strach. W związku z tym, ma powstać specjalne biuro szefa ds. Cyfryzacji i sztucznej inteligencji, którego zadaniem będzie nadzorowanie kluczowych dla Pentagonu programów i instytucji zajmujących się nowoczesnymi technologiami, np. Joint Artificial Intelligence Center, Defense Digital Service, czy projekt Maven i Artificial Intelligence Data Accelerator. Elementem współczesnej wojny jest wojna informacyjna, a sekcje komentarzy stają się celem działań farm trolli. Dlatego zdecydowaliśmy się wyłączyć komentarze pod tym artykułem.

— Funkcjonariusze są bezwzględni w tłumieniu tych demonstracji. Zatrzymują najbardziej aktywne osoby, opozycjonistów. Niektórzy nawet skarżyli się na złe traktowanie i pobicie. Nie ma jednak czegoś takiego, by specjalnie zasadzano się na obcokrajowców, choć w ostatnich dniach faktycznie było dużo zatrzymań — zapewnia. Pojawiły się też zdjęcia zniszczonych samochodów i szarpaniny z policją. — To wygląda groźnie i social media takimi ujęciami żyją, ale trzeba pamiętać, że to tylko mała część tych ogromnych protestów — ocenia Marcin Rogalski.

W trakcie konferencji prasowej[4], która miała miejsce kilka dni po incydencie przedstawiono zapis wideo dokonany kilka minut po ataku przez sierżanta sztabowego Roberta Stenberga. Według „New York Times” jest jeszcze dużo Inwestor Warren Buffett niezidentyfikowanych obiektów latających, których natura nie została jeszcze wyjaśniona. W raporcie podkreślono jednak, że nie ma mowy o tym, aby zarejestrowane przypadki przedstawiały jakąkolwiek pozaziemską technologię.

Dokument ten stawia w centrum Rosję jako kluczowe zagrożenie (zwłaszcza od momentu inwazji na Ukrainę), a także podkreśla nieustannie wysokie ryzyko ze strony Chin. Nie pominięto także Iranu, Korei Północnej czy aktorów niepaństwowych (np. terrorystów). Departament Obrony USA poinformował, że intensyfikacja rosyjskich ataków rakietowych w Ukrainie ma na celu wyczerpanie zasobów obrony powietrznej kraju. Władze na Kremlu mają nadzieję, że w ten sposób osiągną dominację powietrzną nad Ukrainą.

Szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez uprzedniej, wyraźnej zgody Ringier Axel Springer Polska sp. Wyjątek stanowią sytuacje, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Podkreśla, że po ludziach widać ogromne emocje w związku z nową ustawą. Jak coś się dzieje, to nagle wszyscy na ulice wychodzą — opowiada.